Největší výběr CZ kancelářských židlí v Ostravě !!!

Balanční klekačka ROKKO a balanční stoličky ERCOLINO

Vážení přátelé,

rozhodli jsme se náš sortiment ERGONOMICKÝCH židlí doplnit o netradiční, balanční stoličky a klekačky nahrazující známé gymnastické míče.

Představujeme Vám balanční klekačku ROKKO s ergonomicky tvarovaným 3D sedákem a oporou nohou.

Klekačka je díky vhodně zakřiveným plochám korpusu stabilní, reaguje však na změnu polohy sezení z aktivního do uvolněného držení těla mírným výkyvem. Tyto změny polohy korpusu při různých pozicích sezení zajišťují vždy přirozené, ergonomické držení těla, které je prevencí proti napětí za krkem, v ramenou a zádech.  Velmi pozitivní zejména pro bederní páteř je správné naklonění pánve při sezení s oporou kolen.

Další novinkou je balanční stolička ERCOLINO s možností výškového nastavení 56-75 cm pro sezení nebo jako opora při práci ve stoje.

Pokud stojíte při práci krátkodobé, je to určitě pozitivní a není co řešit. Jiná situace je při dlouhodobém stání, kdy se tělo nadměrně zatěžuje. V těchto případech je vhodné svým zádům a nohám ulevit a využít oporu stání, a to balanční. Balance je velmi důležitá, protože jen tak si tělo najde tu správnou pozici, záda zůstanou aktivní a k přetížení svalů nedojde. Nejvhodnější je opora stání výškově stavitelná, aby se dala přizpůsobit výška  balančního přísedu do správné polohy.

Proč BALANČNÍ sezení ?

Při dlouhodobém, strnulém sezení se totiž některé svaly přepínají a tuhnou, zatímco jiné jsou zcela bez aktivity a tím dochází k bolestem a oslabování zad. Balanční sezení je proto ideální způsob, jak alespoň krátkodobě (několikrát denně) svá záda aktivovat, rovnat a posilovat, a to vše podvědomě bez přerušení práce u psacího stolu. Balance sama zajistí podvědomé zapínání různých svalů a hledání pohodlné polohy sedu. Několikrát denně znamená třeba až tisíckrát ročně, to je velká investice do Vašeho zdraví! Stačí si jen přesednout z klasické židle na balanční bez přerušení Vaši práce a po nějaké době zase zpět.

Přijďte vyzkoušet kouzlo balančních židlí do naší prodejny, těšíme se na Vás... :-)

 

Co je u nás nového?

Více novinek

albaalfaexnerhobisld seatingrimofficepro lenza

Rychlý kontakt

Jan Švancara
obchodní zástupce

pro Moravskoslezský kraj

Tel.: +420 605 959 800
Email: ostrava@sintaka.cz

Petr Malovaný
obchodní zástupce

pro Olomoucký kraj

Tel.:+420 739 367 270
Email: olomouc@sintaka.cz

Působíme i v těchto městech: Třinec, Č.Těšín, Havířov, Karviná, Orlová, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Kopřivnice, Frenštát pod Radhoštěm, Val.Meziříčí, Hranice, Bílovec, Fulnek, Odry, Přerov, Zlín, Uherské Hradiště, Kroměříž, Přerov, Olomouc, Litovel, Mohelnice, Šumperk, Bruntál, Krnov a Opava

Obchodní podmínky / GDPR

Copyright © 2013 - 2021 Sintaka Direct - kancelářské židle Ostrava a Olomouc. Všechna práva vyhrazena. // Tvorba webových stránek