Největší výběr CZ kancelářských židlí v Ostravě !!!

židle Arcus - oceněná novinka z kolekce LD Seating

Novinka ARCUS z dílny LD Seating se pyšní oceněním - reddot winner 2023

Seznamte se s další novinkou v naší produktové nabídce – otočnou pracovní židlí ARCUS, kterou navrhl německý designér Martin Ballendat.

Židli ARCUS jsme poprvé představili loni na podzim na veletrhu Orgatec, kde svým neobvyklým designem přitáhla pozornost nejednoho návštěvníka. Stejně tak později upoutala i porotu v mezinárodní soutěži Red Dot Design Award, ve které získala ocenění v kategorii Office Design & Equipment.

ARCUS vás zaujme svým neobvyklým designem připomínajícím ladné ženské tvary i úrovní pohodlí, kterou nabízí. Zásadním prvkem židle je výrazný oblouk, který harmonicky přechází do účelně navrženého rámu opěradla se síťovinou. Oblouk dodává opěradlu jedinečný charakter a zároveň slouží také jako manipulační rukojeť. Z profilu tvoří opěradlo klasické harmonické zakřivení tvaru S se zvýrazněným prohnutím bederní páteře a lehkou oporou ramen.

Židle ARCUS vyrábíme v černém a světle šedém provedení, s látkovým čalouněním sedáku a opěrákem v síťovině. Variabilně je možnost doplnit židli také o bederní či hlavovou opěrku.

Již nyní u nás na showroomu !!!

Odkaz na židli Arcus

 

 arcus red dot vz54iv 2000px

 

 

 Arcus

 

Co je u nás nového?

Více novinek

albaalfaexnerhobisld seatingrimofficepro lenza

Rychlý kontakt

Jan Švancara
obchodní zástupce

pro Moravskoslezský kraj

Tel.: +420 605 959 800
Email: ostrava@sintaka.cz

 Jan Švancara
obchodní zástupce

pro Olomoucký kraj

Tel.:+420 739 367 270
Email: olomouc@sintaka.cz

Působíme i v těchto městech: Třinec, Č.Těšín, Havířov, Karviná, Orlová, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Kopřivnice, Frenštát pod Radhoštěm, Val.Meziříčí, Hranice, Bílovec, Fulnek, Odry, Přerov, Zlín, Uherské Hradiště, Kroměříž, Přerov, Olomouc, Litovel, Mohelnice, Šumperk, Bruntál, Krnov a Opava

Obchodní podmínky / GDPR

Copyright © 2013 - 2021 Sintaka Direct - kancelářské židle Ostrava a Olomouc. Všechna práva vyhrazena. // Tvorba webových stránek